Ahoj CVOKčí rodino :)
Začnu tím jak netradiční to bylo a protože jsme se naše CVOKčí sekce opět dala na jednu krásnou vlnu pohody, tak jsme si to náramně užili!!!
Psali jste, že se může stát cokoliv a zájezd se mění v tu chvíli v expedici a tentokráte tomu tak opravdu bylo :) A protože Cvok dal do kupy skvělé lidi a hlavně má skvělé guidy , tak jsme všichni v pořádku doma a plní zážitků co se jen tak nepotkají. Fantomas a Kubičíček se o nás všechny maximálně starali a dokázali téměř nemožné !! …
AHOJ, moooc děkuji Vaškovi a Kubovi za opět super víkend na Salze a Enns o víkendu. Perfektní organizace, vynikající grilovačka. Nejen morální podpora při seskoku do vody :-)))) Užili jsme si to na barace stejně nádherně jako loni. A těšíme se s Vámi t.j. se CVOKEM na zamykání Doubravy :-) Vlčice
Ahoj do Cvoku, rád bych poděkoval za fantastické dny 10-12.9. 2021 na Salze a Enns, zážitky z vody nezapomenutelné, vše vyšlo parádně. Velký díky Vaškovi a Tomášovi, profíci, parťáci a skvělí kuchaři. Rádi se budeme vracet. Ondra, Luci, Matyáš...díky
Ahoj ... Chtěla jsem moc poděkovat za bezvadnou Bosnu, která se vydařila a poděkovat Kuldovi s Lumírem jak se o nás starali...mějte se a doufám, že na jaře zase něco vyjde .Štep. (Kajak Bosna a Chorvatsko 23. - 28. 9. 2022)
Ahoooooj, za celý Hradecký team a určitě nejen za ten děkujeme za peckový víkend na Salze, počasí ideální, Vašek i Lumír borci na svém místě. Miloš Č.
Ahoj, děkujeme za super týden na Ohři ???? Tom s Kubou se o nás starali jako o vlastní. ????. Jako vždy super servis se vším co k tomu patří. Petr, Petřík, Markéta.
Dobry den, chtel bych podekovat za absolvovany zajezd na Lefkadu - s dcerou jsme si jej uzili a jsme maximalne spokojeni. Tomas jako instruktor pohodovy a ferovy chlap, do toho nam vyslo krasne pocasi, cestou z5 nas Tomas ochotne vysadil na jinem miste, nez kde jsme nastupovali. Jsem presvedcen o tom, ze se urcite s Vami zase nekam vydame (byt nejsme v lodi denne). Jeste jednou dekuji i za Lucku a nekdy priste zase. AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ
Ahoj všichni milí Cvoci, nějak nestíhám a tak se zpožděním posílám velké díky za zájezd kolem Krku????....hlavně Františkovi, který se moc snažil, abychom si to užili! Sešla se super partička, dost jsme se nasmáli. Zase mám dobité baterky do běžného roku. Mějte se všichni skvĕle. Pac a pusu Šíša.
Dobrý den, ještě jednou děkujeme za super akci. Vše bylo úžasně zorganizované, profesionální. Moc jsme si to užili. A ani jednou jsme nezmokli :-)))) Děkujeme, Martina
Dobrý den, posíláme velké díky za bezvadně zorganizovaný zájezd Itálie a Rakoukso v termínu 2.- 9. července. Vše skvěle připravené, byla příjemná atmosféra, pohoda, výborné snídaně. To vše nám vytvořili skvělí instruktoři Tomáš a Honza. Rádi se na vás opět obrátíme. Krásnou sezonu přejí P. K., D. E.